Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékkategóriák

Láncok, szálak, csomagolás

Ebben a termékkategóriában az ékszerkészítéshez nélkülözhetetlen láncok, szálak és csomagolások kínálatát érheti el. A palettán találhat különféle kapoccsal ellátott és vég nélküli hengerbőr szálakat, textilzsinórokat, illetve változatos kialakítású nemesacél láncokat is. A csomagolóanyagok között organza és bársony tasakokat kínálunk, valamint a láncdoboz se marad ki a sorból.

Termékkínálatot az anyagok sokszínűsége mellett a széles színválaszték is változatosabbá teszi, hogy biztosan megtalálhassa az Önnek leginkább szimpatikus verziót mindenből.
 

Rendezés:

Az Ametiszt Ásványbolt kiemelt figyelmet fordít termékeinek minőségére: a legjobb és legszebb alapanyagok kiválogatása után ásvány- és drágakő-szakértő ellenőrzi a beszerzett kristályokat.

Több mint 3 évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ásványforgalmazás terén: tevékenységünket 1990-ben kezdtük. Az első években legfőképp rendezvényeken, kiállításokon és üzletben tettük elérhetővé kínálatunkat, ám az utóbbi években a webáruházi rendelést is bevezettük a teljes körű kiszolgálás érdekében.

Láncok, szálak, csomagolás: az ékszerkészítés elengedhetetlen kellékei

Webáruházunk kínálatában megtalálhat minden eszközt, mely az ékszerkészítéshez szükséges – ennek fontos részét képezik a különféle láncok, szálak és természetesen a csomagolóanyagok is.

A paletta összeállítása során ügyeltünk rá, hogy mindenféle stílusú ékszerhez biztosítsunk kiegészítőket. A textilzsinórok és a hengerbőr szálak remekül passzolnak például a klasszikus, fúrt csapos ásványokhoz, míg a nemesfém láncok tökéletesek lehetnek a fémfoglalatos medálokhoz.

A láncdoboz és a tasakok nem csak tárolóeszközként funkcionálhatnak, hanem remek lehetőséget nyújtanak akkor, ha az általunk készített ékszert ajándékba szeretnénk adni.

Minden adott az egyedi ékszerek készítéséhez

Természetesen e kategória elemei csupán kiegészítői a tökéletes ékszerek megalkotásának: a készítmények igazi ékei a különféle ásványok lesznek.

Az Ametiszt Ásványbolt kínálatában ehhez is talál alapanyagot: egyrészt lehetősége van fúrt csapos ásványokat rendelni, de gyönyörű kaboson vagy fazettált csiszolású ásványok is elérhetők, melyekből csodálatos medálok alkothatók. Ezek a termékek akár professzionális felhasználásra is alkalmasak lehetnek, ugyanis nemesfém-foglalatba is kiválóan illenek.

Ha nem szeretne a készítéssel külön bajlódni, akkor érdemes a készen kapható medálok között válogatni – ezek közül számos darab akár karkötőkhöz is ideális lehet. A láncok, szálak csomagolás kategóriából pedig ki tudja választani hozzá a megfelelő zsinórt vagy szütyőt.

Nem kötelező a kézműves munka

Nem mindenki kedveli a kreatív tevékenységeket: ha valamilyen kényelmesebb megoldást keres, áruházunkban akkor is megtalálhatja az Önnek való változatokat, ugyanis ásványékszerek széles választékát kínáljuk.

A kategóriák között elérheti a kristályfülbevalókat, medálokat (akár lánccal is) és a karkötőket is. Sőt, ha nem ékszerre, hanem egyéb kiegészítőre vágyik, akkor sem kell messzire mennie, ugyanis marokkövek, ingák, kulcstartók is fellelhetők a palettán.

Ezek mindegyike ideális választás lehet, ha nem a kreativitását szeretné kiélni, csupán élvezni szeretné az ásványok pozitív hatását.

Találja meg az Önhöz passzoló tökéletes ásványtárgyat!

A különféle ásványok rengeteg pozitív hatással rendelkeznek – akár testi, lelki problémák megoldásában is segítséget nyújthatnak emelkedett rezgéseik által. Ha szimpatikusnak találja a kristályok világát, keresse meg mielőbb a tökéletes verziót, mellyel kiegyensúlyozott atmoszférát teremthet életében!